Mados ir grožio mugė Design for life Šiauliai

Mados perliukai po vienu stogu, naujausios aksesuarų ir papuošalų kolekcijos, aktualiausios grožio priemonių naujienos, išskirtinės interjero detalės ir viskas vienoje vietoje - didžiausioje mados ir grožio mugėje ,,Design for life''.

Įkvėpti rudens ir pasiruošti šaltiesiems sezonams spalio 20 - ŠIAULIŲ arena taps tam ti
 

Moliūgų šventė 2019

Šiaulių Rotary ir Šiaulių Auksinio Rato Rotaract klubai, vykdydami projektą „Atrask” ir siekdami už surinktas renginio lėšas padovanoti vaikams žieminius batukus, kviečia visus Šiaulių miesto gyventojus ir svečius į jau 4-tus metus organizuojamą „Moliūgų šventę“ Ch. Frenkelio vilos kieme. Renginio pradžia – 2019 m. spa
 

Kražiai Lietuvos jėzuitų provincijos žemėlapyje, konferencija (seminaras)

Kviečiame švietimo įstaigų darbuotojus, muziejininkus, bibliotekininkus dalyvauti konferencijoje „Kražiai Lietuvos jėzuitų provincijos žemėlapyje“. Konferencija skirta Jėzuitų misijos Lietuvoje 450 metų jubiliejui paminėti.
 

Meno ir mados festivalio Virus'24 atidarymas

Maloniai kviečiame Jus į šiuolaikinio meno festivalio VIRUS'24 atidarymą spalio 25 d., penktadienį 17 val. Šiaulių dailės galerijoje ir 18.30 val. Fotografijos muziejuje.

Šiuolaikinio meno festivalis VIRUS‘24
2019 10 25 – 2019 12 15
Šiaulių dailės galerija, Vilniaus g. 245


Spalio 25 d. (penktadi
 

Jurijus Veklenko akustiškai | Šiauliai

Jurijus Veklenko leisis į pirmąjį koncertinį turą: dar sunku tuo patikėti

Šių metų Lietuvos atstovas „Eurovizijos“ dainų konkurse Jurijus Veklenko spalio ir lapkričio mėnesiais leisis į pirmąjį savo koncertinį turą po Lietuvą. Čia aplankys daugiau nei dešimt miestų ir surengs akustinius savo pasirodymus. Pasak pa
 

Antikvariniai Kašpirovskio dantys x Albumo pristatymas |Šiauliai

..Nes viskas padaryta. Jums tereikia tik ateiti į koncertą ir pasimėgauti visai šeimai skirtu reginiu, kurį kuria muzikos padūkėliai „Antikvariniai Kašpirovskio dantys“.

Polka, postpunk’as, mariarchi, širdį draskančios baladės ir psichodelinės reprizos muzikantams padeda apdainuoti buitines realijas, absurdišką madų
 

Verslo ir pasiekimų paroda Šiauliai'19

Galimybė atrasti po vienu stogu viską, kas domina – tai puikus būdas sutaupyti. Ir ne tik pinigus, bet ir laiką. Jei tave domina tendencijos, nauji produktai ir paslaugos, susitikime verslo ir pasiekimų parodoje Šiauliai‘19!

Kasmet tris dienas vykstanti bene didžiausia regioninė paroda vartotojams vienu laiku ir vienoje erdv
 

Didžioji kalėdinė Šiaulių mugė

Ho-Ho-Ho. Tradicinė ir visų laukiama ,,Didžioji kalėdinė Šiaulių mugė'' šiemet vėl svaigins šventiniame sūkuryje!

KADA? gruodžio 8 dieną, 10-17 val.
KUR? Šiaulių arenoje

ĮĖJIMAS NIEKO NEKAINUOS, o išsineši glėbį kalėdinės nuotaikos, gardaus maisto šventiniam stalui ir dooovanųųųų.?